Loading...

O nas

Studio treningu personalnego
przy Weleckiej 24

to zupełnie nowe miejsce na sportowej mapie miasta.
Kameralne studio zlokalizowane w szczecińskim Mierzynie
zostało pomyślane jako modna i wygodna alternatywa
dla siłowni i sieciowych klubów fitness mieszczących się
na terenie Szczecina oraz gminy Dobra Szczecińska.

O studiu

Szczecińskie studio treningowe na Weleckiej dedykujemy wszystkim tym, którzy chcą dokonywać wielkich zmian, mając do dyspozycji jedną doskonale wyposażoną salę i jednego, w pełni skoncentrowanego na nich trenera. Bo u nas nie liczy się rozległość powierzchni, a optymalny sposób jej wykorzystania.

Projektując nasze kompaktowe studio fitness, zadbaliśmy o to, by nasi podopieczni mogli odbyć sesję treningową w komfortowych warunkach – z dostępem do szatni oraz możliwością odświeżenia się pod prysznicem. Stworzyliśmy ponadto warunki w pełni zgodne z zasadami ergonomii.

Na powierzchni 80 m2 wyznaczyliśmy 65 m2 strefy funkcjonalnej, w której znalazło się 20 nowoczesnych urządzeń treningowych dających możliwość ćwiczenia wszelkich możliwych grup mięśni w sposób optymalny, bez przeciążania organizmu i powodowania szybkiego zmęczenia.

Trenuj z życzliwym

wsparciem profesjonalistów…

O TRENERACH

Tworzymy zgrany zespół trenerów i dietetyków zakręconych na punkcie zdrowego stylu życia.
Wiele lat doświadczenia i stałego doskonalenia sprawia, że znamy się na tej pracy i szczerze ją lubimy.

Małgorzata Szewczyk

właścicielka studia, trenerka z 8-letnim doświadczeniem, młoda mama. Będzie Twoim przewodnikiem po świecie fitnessu i zdrowego odżywiania. Pokaże, jak ćwiczyć skutecznie i czerpać z tego radość. Ma w sobie ogromne pokłady energii i cierpliwości, a przede wszystkim uwielbia wyzwania. Na treningach z Małgosią możesz spodziewać się porządnego wycisku na miarę Twoich możliwości, które ze spotkania na spotkanie będą coraz większe!

Jakub Wieczorek

Mam na imię, Kuba, specjalizuje się w treningu siłowym, który sam z wielka pasją uprawiam. Aktualnie kończę studia magisterskie z wychowania fizycznego. Na sali treningowej pracuje z osobami starszymi oraz młodszymi, jak i tymi, które chcą być silniejsze, a co za tym idzie SPRAWNIEJSZE na co dzień. Zamiast niezdrowego zmęczenia podopiecznego na treningu, wolę dobrać odpowiednie ćwiczenia i ruch tak, aby naprawić problemy, z którymi się mierzy.

Paweł Hamulak

Cześć, mam na imię Paweł. Jestem absolwentem studiów magisterskich na poznańskim AWF ie, ze specjalizacją – przygotowanie motoryczne. Stale podnoszę swoje kompetencję dzięki licznym szkoleniom. W zawodzie trenera personalnego pracuję od roku, natomiast od miesiąca spełniam się zawodowo w Szczecinie. Nie specjalizuję się w jednej dziedzinie treningowej. Staram się łączyć różne metody, aby podopieczny czuł się zdrowy, sprawny oraz zadowolony ze swojej sylwetki. Każdy trening staram się zawsze dostosowywać do potrzeb oraz poziomu podopiecznego. Jestem raczej spokojnym chłopakiem, ale lubię pożartować. Moim celem jest aby każdy z moich podopiecznych wychodził z treningu zmęczony i z bananem na twarzy.

Justyna Woźniak

Cześć, mam na imię Justyna. Jestem absolwentka Wychowania Fizycznego oraz studentką studiów magisterskich na tym kierunku. Zajmuję się dzięki zdobytej na studiach wiedzy trenuje z osobami dorosłymi jak również z dziećmi i młodzieżą. Podchodzę merytoryczne do każdego problemu oraz perfekcyjne tłumaczę każde ćwiczenie aby uzyskać odpowiedni dla każdego poziom zmęczenia. Od najmłodszych lat byłam aktywna- trenowałam piłkę ręczną oraz inne sporty drużynowe, dzięki czemu wiem jak ważne jest indywidualne podejście do każdego podopiecznego, wytrwałość i konsekwencja. Moją mocną stroną jest zarażanie zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną. Wiec nie ma żartów i wymówek

Kinga

Cześć! Nazywam się Kinga, jestem magistrem dietetyki oraz psychodietetykiem. Dieta to wybór, pokaże Ci jak go dokonać i cieszyć się jedzeniem. Będziesz jadł smacznie nawet wtedy, gdy w menu będę musiała uwzględnić ograniczenia. Żadnych gotowców i diet celebrytów! Najpierw Przeanalizuje twoje badania krwi, tryb życia oraz nawyki. Ich zmiana zaczynie sie już na pierwszej konsultacji 🙂To będzie pierwsza twoja dieta, która nie będzie terapią szokową! Będę twoim wsparciem na każdym etapie realizacji Naszego planu, dzięki czemu pokonasz obawy związanie z nadchodzącymi wyzwaniami i zyskasz pozytywne nastawienie.

Trenuj mądrze w zgodzie z samym sobą

bez negatywnej motywacji

O Motywacji

Lata doświadczeń i pracy jako trenerzy personalni w Szczecinie nauczyły nas jednego… zbyt wiele osób w branży fitness opiera swe metody treningowe na niewłaściwych podstawach. Zbyt wielu trenujących z kolei, żyjąc w pułapce kultu ciała piękna, atrakcyjności, siły i witalności, podchodzi do treningów oraz diety z niewłaściwym nastawieniem…

Studio treningu personalnego Welecka 24 powstało
z potrzeby zmiany perspektywy i wypromowania aktywności w pozytywnym nurcie no body shaming. Jesteśmy po to, by przekonywać naszych podopiecznych do zmiany kultu ciała na kult zdrowia i dobrego samopoczucia, które to właśnie zapewni im trening bez zawstydzania i poczucia winy.

W naszej pracy stosujemy wyłącznie pozytywny feedback i motywujemy do zmiany nawyków w tempie dopasowanym do możliwości i potencjału naszych podopiecznych. Trzymamy rękę na pulsie zmian w Twoim ciele, by przez optymalnie skomponowaną dietę i indywidualny dobór ćwiczeń, osiągnąć wspólnie założone cele.

Sprawdź, czy nasze studio

jest właśnie dla Ciebie!

 • Nie przepadasz za anonimową atmosferą wielkich fitness klubów?
 • Krępują Cię obcy ludzie rzucający oceniające spojrzenia i komentarze?
 • Chcesz poczuć się lepiej we własnym ciele, ale twój trener personalny tylko Cię dołuje?
 • Nie przepadasz za atmosferą rywalizacji i porównywania się z innymi?
 • W żadnym klubie fitness nie znalazłeś indywidualnego podejścia?
 • Wolisz trening z ludźmi w zbliżonym wieku niż tłumy wyrzeźbionych nastolatków?
 • Poszukujesz specjalisty od treningu i diety z większą wiedzą, doświadczeniem?
 • Planujesz wrócić do sportu lub aktywności po przerwie i chcesz zrobić to odpowiedzialnie?
 • Chcesz poprawić formę, korzystając ze wskazówek ekspertów?
 • Potrzebujesz spersonalizowanego planu treningowo-dietetycznego?
 • Masz ograniczone możliwości czasowe i nie chcesz dojeżdżać do studia?
 • A może mieszkasz poza naszym zasięgiem, ale przekonuje Cię idea pozytywnej motywacji?
 • Stresuje Cię niewiedza na temat tego, jak właściwie używać sprzętów treningowych?
 • Chcesz pogłębić wiedzę na temat efektywnego wykonywania ćwiczeń?
 • Lubisz poznawać tajniki właściwego odżywiania dla określonych typów treningu?
 • A może po prostu zamierzasz dowiedzieć się więcej na temat zdrowego stylu życia?